Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Company Logo

Wakacyjny Tułacz 2015

Wojtek Wilkowski chcąc promować tę dyscyplinę na naszym terenie postanowił zdobyć najpierw troszkę doświadczenia. Na okoliczność tej imprezy stworzył zespół z Tomaszem Wiktorzakiem z Główczyc.  Tak przy okazji wspomnę że aktualnie panowie pracują nad organizacją InO (Impreza na orientację) „ Rajd Pazura” na terenach Gminy Damnica.

W Gdańsku wystartowali na najcięższej trasie zawierającej 32 PK ( punkty kontrolne) z planowaną długością 50 km. Trasa była faktycznie bardzo trudna fizycznie jak i nawigacyjnie. Teren usiany wniesieniami rozdzielonymi wąwozami i jarami dodatkowo poprzecinany gęstą siatką dróg i ścieżek. Wszystko to spowodowało ze odnalezienie punktu pochłaniało czasami ponad pół godziny. W związku z tym limit czasowy wyznaczony na 12 godzin okazał się za krótki nie tylko dla zespołu naszych znajomych. Spora grupa uczestników wykorzystała też 2 godziny (limitu spóźnień). A i kilometrów trzeba było zrobić „troszkę” więcej…. „nasi” po pokonaniu 64 km zaliczyli 20 PK i z braku czasu zmuszeni zostali do zejścia do bazy.

Mimo tak ciężkiej przeprawy i dość kiepskiego ostatecznego wyniku zawodnicy koledzy wywieźli z Trójmiasta dużo pozytywnych wrażeń , a Wojtek garść nowych doświadczeń które wykorzysta w pracy z klubową młodzieżą.  A już 25 lipca obaj Panowie sprawdzą się w Damnicy jako organizatorzy.

do mety i gdy ją przekracza. O tym jak to „wciąga” niech świadczy fakt iż większość tych co spróbowali startów w zawodach biegowych zostaje przy nich na długie lata i nie wyobraża sobie bez nich życia. A to chwilowe zmęczenie szybko mija i jest niczym w porównaniu z kondycją jaką się zdobywa podczas codziennych treningów i startów.

 

 

Nasi reprezentanci już planują kolejne starty.  Są to : Rajd Na Orientację w rejonie trójmiasta, Bieg Sobótkowy w Słupsku, Bieg 12 Mostów w Sławnie, Bieg Elżbiety Garduły w Korzybiu i Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach.

Gościmy
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.