Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Company Logo

Wstęp do tematu Nasze Imprezy

 

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest promocja sportu i zdrowego stylu życia.

By osiągnąć ten cel organizujemy imprezy sportowo rekreacyjne. Na liście tych przedsięwzięć czołowe miejsca zajmują: Turniej Wyciskania Leżąc im. Macieja Czarnucha i Bieg Pod Dębem .

Turniej WL im. Macieja Czarnucha jest otwartym turniejem  dla osób ćwiczących na siłowniach i wbrew potocznym poglądom NIE SĄ TO „ na koksowane osiłki” tylko prawdziwi sportowcy. Turniej rozgrywany jest w kilku kategoriach: Kobiety, M16, M20, M40, M40+ i Niepełnosprawni.

Co roku przyciąga kilkudziesięciu miłośników „żelastwa „ , którzy chcą porównać efekty swojej ciężkiej pracy.

„Bieg Pod Dębem” jest imprezą przyciągająca amatorów ruchu na świeżym powietrzu. Bieg główny na dystansie 11 km, poprzedzony jest cyklem biegów dziecięco młodzieżowych.  Tutaj również zwracamy uwagę na istotność systematycznych treningów i wstrzemięźliwość od używek.

Poza tymi dwoma jest  w naszych działaniach jeszcze kilka mniejszych przedsięwzięć. Coroczna Akcja Polska Biega – jest spotkaniem miłośników biegania, Bieg Granicami Gminy Damnica jest formą uczczenia lokalnego święta jak też sposobem auto promocji Stowarzyszenia.

W latach ubiegłych organizowaliśmy również turnieje dla gimnazjalistów: „ Strong boy” i Turniej Wyciskania Leżąc oraz Turniej Siłowo -Sprawnościowy.  Mają one za zadanie zwiększenie zainteresowania sportami siłowymi młodzież w tym trudnym okresie rozwoju.

Oprócz tych wszystkich działań organizujemy codzienne treningi siłowe i biegowe.

 

Gościmy
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.